Venkovní dlažba v top kvalitě – to je Presbeton

Úprava okolí staveb je stejně důležitá jako stavba samotná či její interiér. Požadavky na exteriér jsou navíc čím dál vyšší – a je jedno, jestli se jedná o stavby pro bydlení, nebo veřejné budovy a firmy. Venkovní úprava dává okolí stavby nejen design, ale i požadovanou funkčnost. Velice důležitá je zejména úprava pochozích a pojezdových ploch. Exkluzivní venkovní dlažba od Presbeton je vynikajícím řešením pro všechny venkovní plochy.

Betonová dlažba dnes představuje nejlepší řešení venkovních ploch. Nabízí estetiku, nadčasový design, bezúdržbovost a dlouhou životnost takto upravených a zpevněných ploch. Výhodou betonové dlažby Presbeton je dostupná cena i v případě, že sáhnete po top kvalitě. V sortimentu firmy je navíc myšleno na různé požadavky pro design i využitelnost dlažeb. Proto sortiment obsahuje plošnou dlažbu, skladební a zámkovou dlažbu, oblíbenou natural dlažbu, vegetační a drenážní dlažbu, ale i další speciální dlažby, jakými jsou například dlažby pro nevidomé či vsakovací dlažba.

Venkovní dlažba pro moderní i tradiční bydlení

U moderního bydlení je venkovní dlažba jednoznačnou volbou. Hodí se pro zpevnění okolí domu i pro využití v rámci zahradních úprav. Může jít o zahradní cestičky, okraje trávníků, dlážděné části pod pergolami a altány, též o okolí bazénů. Dlažby Presbeton jsou připraveny na všechny tyto alternativy a u mnoha nechybí dokonce ani přímo bazénové lemy.

Betonová skladební a zámková dlažba je skvělým řešením i pro parkovací prostor a příjezdové cesty do nemovitosti. Designem se umí přizpůsobit modernímu bydlení i tomu v přírodním stylu, či bydlení s historickými prvky. Dlažby jsou přitom vždy mrazuvzdorné a téměř bezúdržbové. Už při koupi jsou mořeny ochranným systémem Protect Systém IN proti znečištění a pronikání vody. Ten dlažbu chrání před mechanickým i optickým poškozením. Jediná údržba dlažby pak spočívá ve vhodnosti jednou za čas tuto impregnaci obnovit postřikem. Nejde však o činnost nijak náročnou, ani se nemusí provádět příliš často.

Oblíbená natural dlažba

Kdo si potrpí na přírodní prvky v exteriéru, často upřednostní například přírodní kámen před kvalitní betonovou dlažbou. To je však chyba. Natural dlažba Presbeton umí zcela věrně napodobit přírodní materiály. Nejen kámen, ale i dřevo. Břidlice, žula, pískovec, přírodní dřevo i ocel – to je výčet jen několika konkrétních materiálů, které dovede betonová venkovní dlažba Presbeton věrně imitovat. K tomu se přidávají vylepšené vlastnosti ve srovnání s přírodními dlažbami. Především přesné rozměry, vyladěná barevnost i již zmiňovaná bezúdržbovost. Betonová dlažba v top kvalitě, jakou nabízí Presbeton, je dnes zcela jednoznačně nejlepší volbou pro úpravy exteriéru.

Zdroj náhledové fotografie: pexels.com