Proč zvolit střechu COMAX?

Přemýšlíte o nové střeše? Pak rozhodně zvolte střešní krytinu COMAX®. Vynikající vlastnosti a snadnou pokládku oceníte jak při stavbě nového domu, tak při rekonstrukci staršího objektu. Střechy COMAX® jsou produktem českého výrobce STŘECHY COMAX®. Své výrobní a skladové prostory má ve středních Čechách, konkrétně na okraji města Velvary a poblíž sjezdu z dálnice D8. Své impérium pro velký zájem odběratelů rozšířil do Jindřichova Hradce a v rámci expanze do zahraničí také do anglického přímořského města Bristol.

Přednosti střech COMAX®

Jedná se o jedinečnou střešní krytinu, kterou tvoří pevné, odolné a velice lehké plechové šablony. Proto jde jejich pokládka velice rychle a jednoduše. Použít ji můžete jak na novostavbu, tak na rekonstruovaný starší dům. Vzhledově připomínají plechové šablony Comax® klasické pálené tašky. Lehkost a zároveň vysokou odolnost proti všem povětrnostním vlivům dodává těmto šablonám hliník. Proto patří k výhodám střešní krytiny Comax® její univerzální použitelnost v jakémkoliv prostředí. Zejména se výborně hodí do horských oblastí, nebo na domy stojící v blízkosti chemických provozů, nebo v agresivních přímořských lokalitách, což je příklad Bristolu a jeho okolí. Nízká hmotnost šablon je výhodná nejen pro samotnou pokládku, ale je také důležitá z hlediska mnohem menšího zatížení celé střešní konstrukce. Mezi přednosti střechy COMAX® patří kromě jiných také její 100% recyklovatelnost.

Vysoká kvalita povrchu

Mimořádné kvality povrchové úpravy dosahuje výrobce STŘECHY COMAX® díky úzké spolupráci s mateřskou společností Metal Trade Comax a.s. Ta se zaměřuje na moderní technologii povrchové úpravy plechů, kterou je především lakování s povrchovou texturou eliminující sluneční odlesky střešní krytiny. Této originální povrchové úpravy hliníkových plechů se využívá také v kombinaci s embosováním povrchu plechu „Stucco“. Embosování je technika, při níž se dociluje vytvoření reliéfu embos, který svou strukturou připomíná pomerančovou kůru. Zákazník má možnost výběru mezi různými povrchy i barevným provedením.

Doplňky střešní krytiny

V rámci objednávky plechové střešní krytiny COMAX® si můžete pořídit i nezbytné doplňky, jako jsou okapové systémy, střešní lávky pro kominické a jiné práce na střeše nebo střešní zachytávače sněhu. Celkový dojem z nové střechy tak bude naprosto dokonalý.