Nářadí z online železářství

Pod pojmem nářadí si většina z nás představí šroubovák, kleště, kladivo, hasák a další. Je to také elektrické ruční nářadí, nebo speciální nářadí pro zedníky, zahrádkáře a další profese nebo kutilské práce. To vše si můžete pořídit v online železářství společnosti Eli M Store, s.r.o. Výrobním podnikům, velkým i malým provozovnám, autodílnám a profesionálním řemeslníkům nabízí Eli M Store partnerskou spolupráci a možnost využívání řady výhod. V případě zájmu stačí na webových stránkách společnosti vyplnit svůj e-mail v kolonce „Mám zájem o spolupráci“. Co možná nejdříve se vám ozve pověřený pracovník, se kterým si dohodnete podmínky spolupráce.

Nářadí od českých výrobců

Vedle nářadí určeného pro nejrůznější řemeslnické práce, dodává společnost Eli M Store také kvalitní zednické nářadí. Jak profesionální zedníci, tak i drobní stavebníci si mohou vybírat z bohatého sortimentu nářadí a pomůcek pro zedníky z prvotřídních materiálů. Nejen zednické, ale i jiné nářadí odebírá Eli M Store od českých výrobců, kteří mají ve výrobě nářadí dlouhou tradici a jsou zárukou kvality, spolehlivosti a odolnosti svých výrobků. Zednické nářadí dodávané společností Eli M Store bylo prověřeno v praxi při používání v náročných podmínkách.

Zednické nářadí

Společnost Eli M Store může díky bohatým zkušenostem s prodejem zednického nářadí nabídnout spolupráci jak stavebním firmám, tak živnostníkům ve stavebních oborech. Podle jejich požadavků může dodávat nejen běžné zednické nářadí, jako jsou zednické lžíce, kladívka či hladítka na omítku. Jsou to také vytlačovací pistole, pistole na PUR pěnu, na chemické kotvy.

Další potřeby pro stavaře

Vedle typického zednického nářadí dodává Eli M Store od alu textilních pásek až třeba po kombinézy s elastickou kapucí. Na velkých i malých stavbách se zedníci neobejdou bez míchačky betonu či jiných směsí, koleček, bednění a dalších pomůcek a nářadí. V zimním období jsou na stavbách potřeba různá topidla nebo hořáky pro pokládku izolací či střešních krytin, které mají z jedné strany asfaltovou vrstvu. Všechny tyto potřeby pro stavaře dodává společnost Eli M Store v perfektní kvalitě a v bezkonkurenčně krátkých termínech.