Pátry stan

Déšť ani vítr vás nezaskočí. Pořiďte si odolný party stan

I když už je zde léto, neznamená to, že vás při pobytu na zahradě nebo během grilovačky nemůže překvapit déšť. Přesně pro tyto příležitosti se hodí mít po ruce kvalitní party stan, který vás ochrání před rozmary počasí, ale zároveň je skladný, dá se snadno rozložit i složit a můžete jej libovolně přemisťovat z místa na místo.

Oslava pod širým nebem

Party stan je ideální volbou pro každého, kdo chce pořádat nějakou sešlost pod širým nebem. Nikdy totiž nevíte, kdy se rozprší, nebo kdy bude slunce až nepříjemně ostré. Schovat se v party stanu a třeba i zajistit si trochu soukromí může být vždycky plus. Navíc jeho využití není omezené pouze na oslavy. Stejně tak jej můžete využít jako reklamní či prodejní stánek při řadě příležitostí. Speciální využití najde na festivalech, trzích nebo sportovních akcích.

Odolnost a kvalita

Aby skládací stánek opravdu dobře sloužil, je potřeba aby byl odolný, pevný, ale zároveň také skladný a snadno přenositelný. Ideální volbou je hexagonová konstrukce s pevnými šestihrannými hliníkovými profily a velmi odolnou nepromokavou střechou. Společně se stanem obdržíte také tři boční plachty, které poskytují dostatečnou ochranu, i když hodně fouká. Stan je potřeba při instalaci pevně ukotvit, ale pokud se vám to povede, dokáže jeho konstrukce odolat i skutečně silnému větru. Tyto typy stanů jsou opravdu ty nejodolnější, ale dají se pořídit i levnější varianty, od kterých však nemůžete očekávat takovou výdrž.

Vzhled dle vašich přání

Stanový přístřešek můžete pořídit v provedení podle vašich představ. Mezi běžné rozměry patří 2×2 m, 3×2 m, 3×3 m, 4,5× 3 m a 6×3 m a stejně tak si můžete vybírat z širokého množství barev. Univerzálně využitelný stánek můžete po každém použití snadno složit a uložit třeba do sklepa, kde nezabere mnoho místa a bude zde čekat na své další využití.

Zdroj náhledové fotografie: Pixabay