Plastové střešní krytiny překvapí svými vlastnostmi

Plastové materiály mají vlastnosti, které se využívají ve všech oborech a to i včetně stavebnictví. Mnoho lidí ví, že jsou plasty odolné a mohou vykazovat úžasné vlastnosti. Vidět to můžeme třeba na automobilech, najdeme zde mnoho plastových dílů, od interiéru až po exteriér. Plastový nárazník vozu je velmi odolný a přitom vypadá vzhledně. Nyní si představte, že se ze stejného plastu vyrábí mimořádně odolné plastové krytiny.

Ideální volba pro celou škálu staveb

Specialistou na plastové krytiny je firma na Sindel-stresni.cz, která nabízí vysoce kvalitní krytiny značky EUREKO. Jsou vyrobeny z těch nejodolnějších druhů plastů, polypropylénu a polyetylénu. Vznikají separací odpadních plastů v automobilovém průmyslu. Výsledkem jsou krásné krytiny, které zajistí každému domu ty nejlepší vlastnosti a také úchvatný vzhled. Nikdo na pohled nepozná, že jde o krytiny z plastu. Plastový materiál není na škodu, naopak má mnoho předností. Dokonce i po letech vypadají tyto krytiny stále stejně krásně, protože obsahují UV stabilizátory a další složky, se kterými budou mít krytiny dlouhou životnost a maximální odolnost. Dají vám ten nejlepší poměr ceny a kvality.

Vyrábí se už více než 20 let a velmi snadno se instalují na střechu. Samozřejmostí je u nich záruka celých 30 let. Jak už tušíte, tato krytina je velmi lehká, odolává slunci, krupobití. mrazu, mechům, lišejníkům i zásaditým látkám. Nejde o měkké krytiny, jsou pevné, houževnaté a rozhodně je neprošlápnete. Potěší vás zajisté i to, že skvěle tlumí hluk a jsou zcela bezúdržbové. Na webu Sindel-stresni.cz si můžete zajistit tuto krytinu v několika druzích, jde o Šindel DDS II, Moderna a Green. Navštivte web prodejce a inspirujte se hotovými realizacemi. Tyto krytiny sluší každé budově a pokud se pro ně rozhodnete, vaše rozhodnutí vás bude těšit každý den.