Muž s holicím strojkem

Nejoblíbenější módní trendy vousů zvýší vaši atraktivitu!

Ženy milují muže s vousy, protože vypadají víc mužně. To je jasný fakt, i když některé ženy tvrdí opak. Každému muži vousy samozřejmě nesluší, ale pro většinu mužů je to vhodná volba, jak být atraktivnější. Základem je správná péče o vousy a jejich styl, protože péče o vousy je stejně důležitá jako péče o vlasy. Podívejme se, jak je můžete stylizovat a jak o ně pečovat.

Velmi jemné strniště

Tento styl je velmi oblíbený pro muže, kteří nechtějí bojovat s dlouhými vousy, nebo nemá čas o přílišnou péči. Uvidíte, že budete vypadat velmi mužně a elegantně. S pomocí kvalitního zastřihovače vám půjde úprava tohoto stylu velmi jednoduše. V tomto případě by vousy neměly být delší než 3 milimetry. Nastavte přístroj na 1 milimetr a budete vypadat skvěle!

Plnovous

Nechat si narůst plnovous bude trvat mnoho týdnů. Vlastnictví tohoto stylu je trochu složitější, protože se o něj musíte mnohem více starat. Neudržovaný plnovous bude působit velmi špatně a budete vypadat jako bezdomovec. Na druhou stranu se může jednat o vaši pýchu a rozhodně budete působit mnohem starším, váženějším a mužnějším dojmem.

Bradka

Stejně jako u předchozího stylu, i zde musíte věnovat více času a pozornosti při péči. Velkou výhodou je, že si můžete zvolit mnoho stylů a velmi příjemně experimentovat se svou bradkou. Pokud si zvolíte jen samotnou (klasickou) bradku, nebudete se ani potýkat nepříjemností při jídle, protože vám nebude překážet knír. Jestli dokážete s grácií nosit knír, dokážete zaručeně cokoli.

Knír

Samotný knír pod nosem již není příliš populární a můžete se kvůli tomu setkat s posměšnými poznámkami. Stále se ale najde hodně mužů, kteří jsou tomuto stylu věrní. Knír by neměl nikdy přesahovat okraj rtů, abyste se mohli pohodlně najíst. I zde můžete hodně experimentovat a hrát si s tvarem svého kníru, což bude elegantní a zábavné zároveň.

Co potřebujete pro správnou péči o vousy?

Pro domácí péči o vousy budete potřebovat pár věcí. Myslete na to, že je musíte umývat, česat a pečovat o ně stejně jako o vlasy. V první řadě si pořiďte vhodný hřebínek a pravidelně vousy pročesávejte. V opačném případě se vám tam mohou vytvořit lupy a můžete mít i podrážděnou pokožku. Z produktů je nejlepší si pořídit speciální:

  • oleje,
  • balzámy,
  • šampony.

Úprava vousů je klíčová pro vyšší atraktivitu

Ne každému vyhovuje každodenní holení. Jestli máte trochu nevýraznou tvář, vousy vám mohou hodně pomoci. Jen si pamatujte, že této činnosti musíte věnovat určitou pozornost. Rozhodně to není tak, že se jen přestanete holit a všechno půjde samo. Nikdy nezapomínejte na zastřihování a tvarování. Jestli si s tím nevíte rady, navštivte barbershop, kde se o vás rádi postarají. Navíc se tam můžete také naučit, jaké produkty používat a jak vousy správně tvarovat.

 

Zdroj náhledové fotografie: 2mmedia / stock.adobe.com