Návrhy kanceláří

Na výkonnosti každého z nás má velký podíl pracovní prostředí. Je potřeba, aby se zde každý cítil příjemně. Pokud pracujete v kanceláři, nejedná se pouze o kancelářský nábytek, ale také o akustiku, kvalitní osvětlení nebo zdravé ergonomické sezení.

Vhodně zpracovaný a realizovaný design kanceláří umožní nejen vytvořit vhodná pracovní místa, ale i firemní prostor určený pro setkávání s partnery či klienty a také prostor soukromý, určený pro odpočinek a relaxaci.

Na co pamatovat při zařizování kanceláře?

Návrhy interiéru kanceláří si můžete vytvořit sami nebo si je nechat vypracovat od profesionálů. Co je potřeba brát v potaz?

Prvním velmi důležitým hlediskem je dostatek světla a zohledněná světelných podmínek pro každé pracovní místo. Denní světlo by mělo být dostupné co největšímu počtu pracovníků. Přirozené světlo pomáhá v boji proti únavě očí a bolestem hlavy. Jeho nedostatek se odráží na nižší produktivitě a náladě a může mít negativní vliv i na zdravotní stav.

Vyplatí se investice do kancelářského nábytku a to nejen do pohodlné židle a kvalitního stolu. Uvědomte si, že v kanceláři budete trávit téměř celou pracovní dobu. Je tedy důležité kancelář vybavit funkčním, vkusným a pohodlným nábytkem. S tím vám mohou pomoci návrhářská studia.

Velkou pozornost je potřeba věnovat nábytku sedacímu, neboť nevhodně zvolená kancelářská židle může způsobovat celou řadu zdravotních obtíží. Ideální volbou jsou židle ergonomické.

Nevíte si rady? Obraťte se na odborníky

Pokud si nejste návrhem kanceláře jisti nebo vám chybí dostatek času, obraťte se na odborníky. Připraví pro vás návrh kancelářského interiéru podle vašich požadavků a tak, aby vyhovoval potřebám jak zaměstnancům, tak i vedoucím pracovníkům. Pro tvorbu návrhu se používají 3D vizualizace, díky kterým dostane návrh reálný vzhled a vy tak získáte dokonalou představu o vzhledu vaší budoucí kanceláře.