nové byty Praha

Vilapark Klamovka – najděte si vysnění bydlení na Smíchově

Hledáte nový domov v Praze? Mezi nejatraktivnější lokality bezpochyby patří nové byty Praha Smíchov. Tato oblast nabízí vše potřebné pro mladé, rodiny, ale i každého, kdo chce mít po ruce všechny služby a snadno se dostat za pár minut do centra Prahy. Novostavby Praha 5 proto nabízí skvělé investice do nemovitosti, které se vyplatí na bydlení i pronájem.

Klamovka byty – jedinečný projekt Metrostav Development

Vilapark Klamovka je unikátní projekt designového a moderního bydlení od společnosti Metrostav Development, která se pyšní mnoha úspěšnými projekty bydlení nejen v Praze. Nové byty Praha 5 slibují vizuál vilových domů, ve kterých se bude nacházet celkem 117 bytů s různými rozměry a uspořádáním. Tento atraktivní projekt láká každého, pro koho je investice do bytu skvělou příležitostí, jak v době inflace zúročit své naspořené peníze.

Proč Klamovka?

Byty Praha Smíchov jsou dlouhodobě považovány za ty nejrentabilnější, u kterých můžete mít jistotu, že si udrží svou hodnotu i do budoucna. Moderní novostavba navíc zaručuje, že už do bytu není potřeba vložit žádné další peníze a ihned se můžete nastěhovat nebo byt pronajímat. A jeho umístění i vybavenost zaručuje, že to bude nádherné bydlení. Vilapark Klamovka je blízko centra, ale stále máte doslova na dosah klid přírody. Nové domy se nacházejí u bývalého zámeckého parku, a tak nebude chybět dostatek prostoru pro vycházky a odpočinek. Cílem je vytvořit moderní komunitu pro každého, kdo nechce doma jen přespávat, ale touží po domově, kde bude skutečně žít.

Rezidenční projekty blízko centra města navazují na trend, který je v poslední době patrný – nikdo již nechce trávit hodiny dojížděním do práce, ale raději čas využije efektivně k aktivitám s rodinou nebo přáteli. Byty Smíchov vám to umožní. Spolehlivé dopravní spojení vám umožní dostat se kamkoliv po Praze a vyhnout se kolonám na silnicích, které míří za Prahu.

Zdroj obrázku: Vilapark Klamovka