Sháníte moderní a atraktivní bydlení v Praze?

V Praze je velký nedostatek kvalitního a moderního bydlení. Pokud seženete byt v centru nebo na okraji města, pak za něj budete muset zaplatit opravdu veliké peníze, což si mnoho lidí nemůže dovolit. Daleko větší poptávka je však po rodinných domech, kterých je v Praze akutní nedostatek. Proto se začínají na okraji hlavního města stavět nové rezidenční čtvrti, které by měly tento problém pomoci řešit.

Kde se bude tato rezidence nacházet?

Jedinečná bytová rezidence se nachází na Praze 5 v atraktivní lokalitě svažující se nad Velkou Chuchlí. Z vaší zahrady budete mít nádherný výhled nejen na chuchelské závodiště, ale také na krásnou stověžatou Prahu. Hlavním cílem projektu bylo postavit atraktivní bydlení v souladu s přírodou, což se návrhářům a stavitelům bezpochyby podařilo. V této oblasti budete mít tedy naprosté soukromí, ale stále se budete nacházet relativně blízko centra města.

Jak jsou rezidenční domy vybaveny?

Vila Praha nabízí naprosto dostačující vybavení, najdete zde vše potřebné, co budete ke spokojenému životu potřebovat. K dispozici jsou vícepokojové vily se zahradou a terasou, u kterých se nachází také jedno nebo dokonce dvě garážová stání. Všechny tyto novostavby jsou patrové, což ještě umocňuje atraktivní a moderní design. Luxusní vily tak můžete využít i jako vícegenerační bydlení v případě, že se chcete o své rodiče v jejich pokročilém věku postarat.

Jaké výhody má rezidenční projekt Vily Chuchle?

Vil na prodej v Praze příliš není, avšak v rezidenční oblasti Velká Chuchle by jich mělo být dostatek. Za příznivou cenu získáte atraktivní bydlení kousek od centra Prahy, ale stále budete ve spojení s přírodou. Tato lokalita je nevhodnější pro rodiny s dětmi. Díky velké a oplocené zahradě budou mít dostatek prostoru na hraní, ale zároveň se o ně nebudete muset bát, neboť se budou stále pohybovat na vašem pozemku.

O moderní vily v Chuchli je obrovský zájem, a proto byste si s jejich koupí nebo rezervací měli rozhodně pospíšit. V takto skvělé lokalitě by chtěl bydlet každý.