Pořiďte si kvalitní žaluzie a sítě proti hmyzu

Žaluzie se stávají samozřejmou součástí každé domácnosti. Je to praktický pomocník proti slunečním paprskům. Navíc pomáhají chránit interiér od hluku a prachu, jež se do našich domovů dostávají z venkovního prostředí. Díky celé řadě zajímavých modelů se stávají také dokonalou dekorací každého interiéru. Na výběr jsou žaluzie horizontální či vertikální.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie patří mezi praktické a elegantní interiérové doplňky, které svému majiteli nabízejí snadnou a nenáročnou obsluhu. Jsou vhodné jako stínění pro velké zasklené plochy. Lze je však využívat i jako předěle velkých místností. Tento způsob využití se nejčastěji objevuje ve velkých kancelářích. Kromě kvalitního stíněná poskytují také ochranu před nežádoucími pohledy. Ovládají se pomocí řetízku nebo provázku. Dají se stahovat různými způsoby, v závislosti na jejich umístění. Jednou z možností je stahování na levou či pravou stranu, dalším řešením je stahování na střed či jako opona. Výhodou je i možnost instalace žaluzií do méně typických oken. Jedná se o okna oblouková či rohová. Vertikální žaluzie se využívají i do prosklených výklenků. Konzoly pro žaluzie lze umístit na stěnu nebo strop místnosti.

Jestliže si vyberete vhodný barevný odstín, mohou vertikální žaluzie podtrhnout celkový vzhled místnosti. Možnosti volby jsou i co se materiálů lamel týká. V nabídce naleznete látku i plast, který místnost dokonale zatemní a dokonale ochrání jak před slunečními paprsky, tak v zimním období i před únikem tepla.

V e-shopu rolety-site.cz si můžete vybrat látkové lamely v různých barvách. Naleznete zde také sítě proti hmyzu.

Sítě proti hmyzu

Tento výrobek patří mezi velmi účinné prostředky ochrany interiéru proti nepříjemnému hmyzu, který se do bytů dostává především během letního období. Lze je využít jak pro prostory soukromé, tak i komerční, nejčastěji pro kanceláře nebo prostory výrobní. Sítě se snadno montují na okenní rám jsou vhodné jak pro okna plastová, tak i dřevěná nebo hliníková.