Objevte výhody splitové nástěnné klimatizace

Výběr správné klimatizace by neměl být brán na lehkou váhu. Existuje mnoho faktorů, které vstupují do hry, jako je velikost a počet pokojů. Mezi nejlepší možnosti klimatizací patří dělený klimatizační systém a to díky jeho neuvěřitelným vlastnostem a výhodám pro majitele domů. Jak název napovídá, rozdělená klimatizace je rozdělena na dvě nebo více jednotek, přičemž kondenzátor je nainstalován venku. Zde jsou hlavní výhody splitové klimatizace.

Snadná instalace

Dělená klimatizační jednotka se snadno nastavuje, protože k instalaci není potřeba žádné potrubí. I v případě, že je venkovní jednotka více vzdálena od vnitřní, je zapotřebí jen malý prostor ve zdi, kde prochází měděná trubice. Existuje dokonce možnost umístění klimatizačního systému na rovnou část střechy, pokud je k dispozici. Instalace je také nákladově efektivní, protože jsou vyžadovány jen malé úpravy vašeho domu. Absence potrubí znamená nižší náklady na pracovní sílu.

Rychlá a snadná obsluha

Obsluha děleného systému je jednoduchá, protože ji lze provést z pohodlí vašeho gauče pomocí dálkového ovladače. Systém může také velmi rychle ochladit nebo vytápět prostory, a tím zvýšit pohodlí.

Tichý provoz

Splitové klimatizační jednotky fungují velmi tiše a jsou ideální i pro učebny, kanceláře, ložnice, knihovny, zasedací místnosti a další zařízení, která vyžadují co nejnižší hluk.

Topná kapacita

Většina splitových klimatizací má schopnost vytápění. To vám umožní pohodlně pracovat nebo žít po celý rok, aniž byste byli ovlivněni změnou ročních období.

Elegantní a atraktivní design

Namísto velké neohrabané okenní jednotky je splitová klimatizace systém, který vzhledem dobře zapadá do interiéru.

Čištění vzduchu

Mnoho modelů dělených klimatizací umí čistit vzduch vstupující do vašeho domu tak, aby v budově nemohly cirkulovat alergeny a prach. To je důležité pro eliminaci zdravotních rizik, které mohou tyto částice způsobit, jako jsou bolesti hlavy, podráždění očí, alergie a problémy s dýcháním.

Pokud máte o dělené nástěnné klimatizace zájem, kvalitní a cenově výhodné řešení najdete na webu Kotleakrby.cz.