Mozaika nejen do koupelny

Úpravy interiéru se netýkají zdaleka pouze těch, kteří bydlí v rodinném domě. Máte byt a potřebujete jej trochu zútulnit a učinit příjemnější k bydlení? Většina vám bude radit stavební úpravy jako vyhození umakartového jádra a vyzdění nového, předělání příček mezi pokoji, abyste získali vhodnější dispozice. Ale co když na takové stavební úpravy nemáte peníze? Samozřejmě i dnes lze existovat i s umakartovým jádrem, není to sice ideální ani reprezentativní, ale vydržet se to určitě dá. Nebo máte možnost takovou koupelnu upravit alespoň trochu do použitelného stavu.

Zvelebte vaši koupelnu

Na umakart můžete použít samolepicí tapety, které budou imitovat obklady, nebo jakýkoli jiný motiv. Chcete-li dosáhnout alespoň vzhledu klasické obložené koupelny, potom jsou samolepicí tapety nejlepším řešením. Kombinovat je můžete se samolepicí mozaikou. Jde o 3D mozaiku v různém barevném provedení ze silikonového materiálu, který věrně napodobuje skutečnou mozaiku. Aplikace je však mnohem snazší, stačí sejmout podkladovou vrstvu a přitlačit na místo určení. Zaručeně drží na každém rovném, suchém a hladkém povrchu, tedy i na umakartu. Stačí si vybrat tu nejvhodnější barevnou kombinaci a máte koupelnu vykachlíkovanou raz dva.

Samolepicí mozaika má výhodu i v tom, že pokud vás po čase omrzí, můžete ji nahradit jakoukoli jinou variantou. Stejným způsobem si můžete počínat také v kuchyni. Za kuchyňskou linku použijte rovněž samolepicí mozaiku, která dodá novou jiskru i vaší kuchyni. I se starším interiérem můžete kouzlit, vzhled se rapidně zlepší a nebude vás to stát balík. Přijďte si vybrat mozaiku podle vašeho gusta do internetového obchodu RDkachle.cz. Pokud neradi nakupujete on-line, můžete navštívit také vzorkovou prodejnu, kde si prohlédnete různé typy samolepicích mozaiek na vlastní oči.