Láká vás moderní bydlení v Praze? Zkuste novou rezidenční čtvrť na Žižkově!

Bydlet v moderním prostředí je asi snem mnoha z nás. Abyste si takový sen mohli splnit také vy, určitě stojí za to věnovat pozornost nově vznikajícím rezidenčním čtvrtím, kdy jedna z nich vyrůstá na pražském Žižkově. Jedná se o lokalitu Na Vackově, kde se snoubí pohodlí městského života společně s dostatkem klidu a okolní zeleně.

Klid a městský život

V současné době už není tak velkým hitem stěhovat se do satelitů za město, kde hlavně v uplynulých letech vznikaly jako houby po dešti umělé vesničky odtržené od dobrého dopravního spojení a možnosti se tedy rychle dopravit do práce nebo za nákupy či kulturou. Lidé zkrátka zjistili, že to není úplně ono.

Klidu si dnes totiž můžete užít také přímo ve městě, stačí si vybrat tu správnou lokalitu. Tou lokalitou mohou být právě byty na pražském Žižkově, které nabízejí jak dobrou dopravní dostupnost, tak rovněž blízký dosah veškeré občanské vybavenosti, zábavy i nakupování. Klidné atmosféře pak také přispívá nejen klidná městská část, ale také důmyslná architektura, kde nechybí balkony a lodžie, zvyšující samotný pocit soukromí. Po dokončení projektu zde bude k dispozici:

  • 342 vybavených bytů
  • 5 rezidenčních objektů

Rezidenční objekty jsou situovány podél ulice Malešická, kde jsou na výběr k prodeji byty v dispozicích od 1+kk po 5+kk. Prodej bytů na Praze 3 umožňuje jejich rezervaci, pokud se vám některý z bytů zamlouvá. Zajímavostí je, že můžete získat také výhodné financování.

Atraktivní okolí

Z hlediska samotné lokality je velkou výhodou těchto bytů i množství zeleně v okolí. Relaxace i aktivního odpočinku si můžete užít v parku Židovské pece, pro výkonnostní cyklistiku nebo kondiční běh je ideální park na Balkáně. Můžete vyrazit rovněž na cyklostezku skrz vrch Vítkov, která zde vede bývalým železničním tunelem. Možných aktivit si zde zkrátka naleznete spoustu.