Jaké jsou výhody LED pásku za televizí?

Jaké jsou výhody LED pásku za televizí?

Patří k vašim koníčkům sledování filmů v pohodlí domova? Abyste si filmové večery ještě více užili, máme pro vás tip na skvělou vychytávku.

Praktický doplněk do každé domácnosti

LED pásky jsou součástí mnoha domácnosti a dají se aplikovat do každé místnosti. V koupelně vytvoří moderní prostor pro romantickou koupel a dají se využít také jako praktické osvětlení zrcadla. V kuchyni lze s jejich pomocí vytvořit funkční osvětlení kuchyňské linky, v ložnici dokážou navodit romantickou atmosféru a v obývacím pokoji, umístěné za televizí, vytvoří dokonalý podkres každého filmu i seriálu.

Snadná aplikace a ovládání

Instalace LED pásků se nemusíte obávat, protože je snadná a zvládnete ji během několika minut. Jakmile budete mít hotovo, stačí se posadit na gauč a s pomocí ovladače si vybrat tu správnou barvu, která vám bude při sledování televize dělat společnost. K rodinným filmům volte veselý žlutý barevný podkres, pro severské kriminálky se skvěle hodí modrá a červená barva je samozřejmě výbornou volbou pro horory.

Výhody televize podsvícené  LED pásky

Kromě estetického aspektu, mají LED pásky i další přínosy. Jaké?

Pohodlí pro vaše oči

Díky podsvícené obrazovce ulevíte svým očím. LED pásky totiž nevytvářejí agresivní a oslňující osvětlení, ale naopak pro oči příjemné a vcelku přirozené světlo. Sledování monitoru či televizní obrazovky v naprosté tmě není příjemné pro vaše oči, a proto je vhodné mít televizi na bílé stěně. Světlo z LED pásků vám navíc přinese i zdánlivě kvalitnější obraz. Všechny barvy v televizi totiž díky barevnému podkresu budou vypadat mnohem živěji.

Nižší výdaje za elektřinu

Další výhoda LED podsvícení spočívá v nižších výdajích za elektřinu. LED světla totiž patří k úspornému typu osvětlení a někdy se dokonce uvádí, že jsou úspornější až o téměř 90 % oproti klasickým svítidlům.

Vydrží vám dělat společnost opravdu dlouho

Sledujete televizi každý den a pokaždé si k ní zapnete světelný LED řetěz? Ani při pravidelném používání nemusíte mít obavy o to, že je budete muset brzy vyměnit. LED osvětlení má skutečně velice dlouhou životnost a rozhodně dříve vyměníte žárovky ve většině místností v bytě, než nastane čas na výměnu řetězu.

Jednoduchost především

LED pásky jsou oblíbené také proto, že se s nimi snadno manipuluje. Abyste si vytvořili efektivní a dekorativní osvětlení televize, nepotřebujete k tomu studovat žádný zdlouhavý návod. Instalaci zvládnete snadno a rychle.

Barevná paleta se vám jen tak neomrzí

Nudí vás modré osvětlení televize? Změňte ho na růžové. Je růžové příliš romantická? Zvolte vášnivou červenou. Máte náladu na teplé žluté světlo? Žádný problém! S LED pásky můžete měnit barvy na počkání a dopřát si tak skutečně nezapomenutelný filmový zážitek. Nesmíme zapomínat ani na funkci stmívání, která atmosféru dokonale dokreslí.

Domácí letní kino v zahradě

Máte zahradu, ve které byste rádi v létě pořádali promítání vašich oblíbených filmů a vychutnávali si je s partnerem a nebo třeba i s celou rodinou? Aby byl zážitek ze zahradního kina ještě umocněn, můžete si plátno rovněž doplnit o LED pásky. Jediné, na co si musíte dát pozor, je to, aby byly voděodolné.

Vytvořte si doma dokonalé domácí kino a za televizi nainstalujte moderní, úsporné a snadno ovladatelné LED pásky. Uvidíte, že díky nim bude sledování každého filmu mnohem zajímavější a také zábavnější. Pořizovací cena LED pásků je velmi příjemná a můžete se spolehnout na jejich dlouhou životnost. Pokud LED světýlka propojíte přímo s televizorem, automaticky začnou svítit při každém zapnutí televize.

Zdroj textu: www.ledyilighting.com, southeastelectrical.com.au

Zdroj foto: www.freepik.com