Stavět rodinný dům svépomocí je hlavně o velké odvaze

Chcete si bydlení zajistit vlastní silami – a jít na to trochu jinak než lidé, kteří si berou hypoteční úvěry na městské byty? Raději byste měli rodinný domek někde na periferii města, máte už dokonce připravenou parcelu. Teď už jen začít pomalu se stavbou, ke které sice budete potřebovat odbornou pomoc, ale značnou část práce svedete sami? V každém případě bude zapotřebí koupit opravdu kvalitní materiál, budujete přece bydlení pro sebe, ale i svou mladou rodinu.

Při komplexní nabídce přijde i výhodnější cena

Nakoupit vše najednou, u jediného dodavatele a nespoléhat se třeba na pět dalších. Kromě jiného je možné touto cestou dostat i zajímavou slevu. Od stavebního dřeva až po sádrokarton, barvy a laky, fasády a izolaci, protože dnešní domy rozhodně nejsou jen z cihel.

Stavebniny Praha nabídnou vše přehledně na jednom místě, mimo jiné až osmnáct tisíc barevných odstínů. Takže jinak řečeno, vybrat si mezi takovým množstvím už opravdu musíte. Sklad je umístěn na Smíchově, což vlastně znamená jediné – strategická poloha, která umožní dopravu potřebného stavebního materiálu ještě dnes prakticky kamkoliv po území hlavního města.

Vypůjčit si vybavení? Opravdu žádný problém!

Nakoupit, a ještě si nechat dovézt, vždyť je to tak jednoduché. Levné stavebniny se hlásí o slovo, které si bezesporu zaslouží. Více než čtvrtstoletí na trhu je velmi dobrá vizitka, objednávka postačí jen telefonicky – není nutné kamkoliv jezdit osobně. Stavebniny v podání značek jako je Weber nebo Ytong znamenají špičkovou kvalitu a rozhodně nepatří do nějaké „druhé ligy“. Dům, který budete stavět za asistence těchto známých jmen, přinese do vašeho života spoustu radosti. Mimochodem, pokud jde o zapůjčení různých stavebních pomůcek, vše je k mání, stačí se pouze domluvit…